Stropní svítidlo ELC 3072 1xGU5,3/50W/12V - Redo 70158
Kód: REDO 70158Detailní popis produktu
Vestavné bodové světlo ELC 3072 s možností nastavení směru — ideální pro přesné osvětlení v obýváku nebo ložnici.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681015970 |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 50mm |
| Hmotnost (kg): | 0,14 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 12V |
| Patice: | GU5,3 |
| Průměr: | 90mm |
| Výkon (W): | 50W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
