Stropní svítidlo ELC 229 1xGU5,3/50W/12V - Redo 70002
Kód: REDO 70002Detailní popis produktu
ELC 229 — Vestavné otočné bodové svítidlo v lesklém chromu, které ti přesně nasvítí, kam potřebuješ. Toto svítidlo je ideální do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo pracovny, kde chceš přesně nasměrovat světlo. Díky otočnému provedení si ho můžeš nastavit tak, aby osvětlovalo přesně místo, kde je potřeba. Chrom vytváří elegantní vzhled, který se hodí do moderních i klasických interiérů. Otočný design — nasměruješ světlo přesně kam potřebuješ, není třeba majánkovat sDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681009115 |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 52,5mm |
| Hmotnost (kg): | 0,13 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 12V |
| Patice: | GU5,3 |
| Průměr: | 82mm |
| Výkon (W): | 50W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
