Stropní svítidlo ELC 229 1xGU5,3/50W/12V - Redo 70003
Kód: REDO 70003Detailní popis produktu
ELC 229 — Elegantní zapuštěné bodové svítidlo z mosazi, které přináší přesné směřování světla právě tam, kde ho potřebuješ. Toto kompaktní svítidlo se bezproblémově začlení do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby. Díky nastavitelné konstrukci si světlo nasměruješ přesně podle své představy a vytvoříš tak přesně takovou atmosféru, jakou chceš. Mosazný povrch dodá tvému interiéru teplý, sofistikovaný nádech. Nastavitelný paprsek — snadné směřování světla na konkrétní míDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681009139 |
| Barva: | Mosazná |
| Hloubka: | 52,5mm |
| Hmotnost (kg): | 0,13 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 12V |
| Patice: | GU5,3 |
| Průměr: | 82mm |
| Výkon (W): | 50W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
