Stropní LED svítidlo CR 34LED 3x1W/220-240V - Redo 70311
Kód: REDO 70311Detailní popis produktu
CR 34LED — elegantní vestavné bodové svítidlo s integrovaným LED zdrojem, které přinese do vaší kuchyně či kanceláře profesionální osvětlení. Toto malé, ale výkonné svítidlo se ideálně hodí do kuchyňské linky, pracovny nebo podél zrcadla v koupelně. Neutrální bílé světlo o teplotě 4000K vám zajistí soustředěné pracovní osvětlení a přirozeně zobrazí všechny barvy. Designem s chromovým lesklým rámem a transparentním sklem se nenápadně zapustí do stropu a bude vás sloužit bez starosDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049333 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 23mm |
| Hmotnost (kg): | 0,25 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 95mm |
| Světelný tok: | 248lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 3 x 1W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
