Stropní LED svítidlo CR 35LED 3x1W/220-240V - Redo 70313
Kód: REDO 70313Detailní popis produktu
CR 35LED — Elegantní zapuštěné bodové svítidlo s integrovaným LED, které dodá vašemu interiéru moderní, čisté světlo. Malé a nenápadné svítidlo se perfektně hodí do kuchyně, pracovny nebo kanceláře, kde oceníte neutrální bílé světlo o teplotě 4000K. Díky kompaktní velikosti a průhlednému skleném rámci se elegantně začlení do stropu a prakticky nebude rušit. Svítidlo vydává dostatek světla (248 lm) na soustředění, aniž by bylo příliš intenzivní. Integrované LED s dlouhoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049357 |
| Barva: | Matný nikl |
| Barva světla: | 4000K |
| Délka: | 90mm |
| Hloubka: | 23mm |
| Hmotnost (kg): | 0,25 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 248lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 3 x 1W |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
