Stropní LED svítidlo MT 116 LED 3x1W/220-240V - Redo 70319
Kód: REDO 70319Detailní popis produktu
MT 116 LED — Elegantní zapuštěné bodové světlo, které se bezkonkurenčně hodí do kuchyní, kanceláří a pracoven. Jde o svítidlo s integrovaným LED zdrojem, které si můžeš jednoduše zapustit do stropu (otvor o průměru 66 mm). Neutrální bílé světlo o teplotě 4000 K vytvoří přirozeně osvětlenou pracovní plochu — ideální pro soustředění a přesné vidění. Lehké hliníkové tělo a polykarbonátová čočka zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Neutrální bílé světlo (4000 K) —Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049418 |
| Barva: | Matný nikl |
| Barva světla: | 4000K |
| Délka: | 92mm |
| Hloubka: | 42mm |
| Hmotnost (kg): | 0,14 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 248lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 3 x 1W |
| Šířka: | 92mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
