Stropní LED svítidlo MT 117 LED 1W/220-240V - Redo 70320
Kód: REDO 70320Detailní popis produktu
MT 117 LED — malé zapuštěné bodové svítidlo s čistým neutrálním světlem, které perfektně osvětlí každý kout bez energetických starostí. Ideální volba do kuchyně, pracovny nebo kanceláře, kde potřebuješ soustředěné, jasné světlo. Díky kompaktním rozměrům se vejde do stropů s malým otvorem (26 mm) a neruší vzhled. Teplá neutrální bílá barva v 4000K vykouzlí příjemnou, nikoliv chladnou atmosféru. Svítidlo má integrovaný LED zdroj, takže o výměnu žárovky se nemusíš starat.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049425 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 21mm |
| Hmotnost (kg): | 0,11 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 31mm |
| Světelný tok: | 67lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 1W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
