Stropní LED svítidlo MT 117 LED 1W/220-240V - Redo 70322
Kód: REDO 70322Detailní popis produktu
MT 117 LED — Elegantní zapuštěné bodové svítidlo s čistým neutrálním světlem, které se vejde do kteréhokoli stropu. Toto mini svítidlo je perfektní pro osvětlení kuchyňské linky, pracovního stolu v kanceláři nebo jako funkční doplněk do chodby. Vyzařuje čisté, neutrální bílé světlo v tónech 4000K, které podporuje soustředění a dobře osvětluje pracovní plochy. Svítidlo si najde své místo kdekoliv, kde potřebuješ praktické a designově nenápadné osvětlení. Kompaktní rozměDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049449 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Délka: | 30mm |
| Hloubka: | 16mm |
| Hmotnost (kg): | 0,11 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 67lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 1W |
| Šířka: | 30mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
