Stropní LED svítidlo MT 118 LED 1W/220-240V - Redo 70321
Kód: REDO 70321Detailní popis produktu
MT 118 LED — Malé vestavné bodové svítidlo s čistým neutrálním světlem, které osvětlí přesně tam, kde ho potřebuješ. Toto svítidlo je ideální pro pracovny, kuchyně, obchody nebo kanceláře, kde si cení jasného a čistého osvětlení. Kompaktní rozměry (jen 31 mm v průměru) ti umožní zabudovat ho skoro kamkoliv — stačí otvor o průměru 26 mm. Neutrální bílé světlo o intenzitě 67 lumenů vytvoří pracovní atmosféru bez únnavy z očí, zatímco nízký příkon 1 W šetří energii. IntegDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049432 |
| Barva: | Matný nikl |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 21mm |
| Hmotnost (kg): | 0,11 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 31mm |
| Světelný tok: | 67lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 1W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
