Stropní LED svítidlo MT 127 LED 3W/220-240V - Redo 70362
Kód: REDO 70362Detailní popis produktu
MT 127 LED — Malé, elegantní zapuštěné bodové svítidlo, které se nenápadně začlení do stropu a poskytnete jasné, čisté světlo. MT 127 LED je ideální do obývacího pokoje, kuchyně nebo pracovny, kde oceníte čisté neutrální světlo, které podporuje soustředění a vynikající orientaci. Díky kompaktním rozměrům se snadno zapustí do stropu (otvor 42 mm) a díky integrovanému LED zdroji ušetříte na energiích. Hliníková konstrukce s polyuretanovým difúzorem zajišťuje odolnost a dlouhou živoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681057321 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Délka: | 48mm |
| Hloubka: | 36mm |
| Hmotnost (kg): | 0,105 Kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 162lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 3W |
| Šířka: | 48mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
