Stropní LED svítidlo MT 129 LED 5W/220-240V - Redo 70365
Kód: REDO 70365Detailní popis produktu
MT 129 LED — Malé vestavné bodové světlo, které svítí přesně kam potřebuješ a nijak nevynikne z stropu. Toto neokázalé svítidlo si najde místo v moderní kuchyni, v pracovně nebo na chodbě. Neutrální bílé světlo o teplotě 4000K vytváří čisté a soustředěné pracovní prostředí. Svítidlo se zabuduje do stropu přes otvor o průměru 75 mm a díky úhlové regulaci jej nasměruješ přesně kam potřebuješ — na pracovní desku, psací stůl nebo vstupy do místnosti. Integrovaný LED zdrojDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681057352 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Délka: | 88mm |
| Hloubka: | 55mm |
| Hmotnost (kg): | 0,24 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 368lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 5W |
| Šířka: | 88mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
