Stropní LED svítidlo MT 138 LED 7W/220-240V - Redo 70351
Kód: REDO 70351Detailní popis produktu
MT 138 LED — vestavné bodové světlo s čistým neutrálním světlem, které jasně osvětlí každý kout vaší kuchyně, koupelny nebo krytované terasy. Toto elegantní svítidlo se vestavuje přímo do stropu a díky matně bílému hliníkovému tělu s polykarbonatem difuzorem se jednoduše začlení do jakéhokoliv moderního interiéru. Čistá neutrální bílá (4000K) vám poskytne soustředěné, pracovní světlo, které zvýrazní detaily a barvy. Svítidlo zvládá vlhkost — hodí se bez problémů do koupelny neboDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681056829 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 32mm |
| Hmotnost (kg): | 0,18 kg |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 95mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 560lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 7W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
