Stropní LED svítidlo ST 205 LED 5W/220-240V - Redo 70357
Kód: REDO 70357Detailní popis produktu
ST 205 LED — Elegantní zapuštěné svítidlo s čistým neutrálním světlem, které jasně osvětlí každý pracovní prostor. Toto kompaktní svítidlo se zapustí přímo do stropu (potřebuješ otvor o průměru 75 mm) a vytvoří účelné, čisté osvětlení. Díky neutrální bílé barvě světla (4000K) se skvěle hodí do kuchyně, pracovny, kanceláře nebo do obchodního prostoru, kde potřebuješ dobrou viditelnost. Hliníková konstrukce s pieskovaným skleným rámem a polykarbonátovým difúzorem vyzařuje moderní aDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681057277 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 33mm |
| Hmotnost (kg): | 0,2 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník, sklo, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 97mm |
| Světelný tok: | 320lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 5W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
