Stropní LED svítidlo MT 116 LED 3x1W/220-240V - Redo 70318
Kód: REDO 70318Detailní popis produktu
MT 116 LED — elegantní zapuštěné bodové svítidlo s přesným nastavením směru světla pro dokonalou kontrolu osvětlení. Toto svítidlo je ideální do kuchyně, kanceláře, pracovny nebo showroomu, kde oceníš čisté, pracovní světlo. Neutrální denní bílá barva (4000K) podporuje soustředění a barvy vidíš přirozeně. Malý úhel svícení 45° ti umožní přesně nasměrovat světlo na plochy, které potřebuješ osvětlit — stůl, pulpet nebo zvýrazněné partie interiéru. Zapuštěný design — elegDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049401 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Délka: | 92mm |
| Hloubka: | 42mm |
| Hmotnost (kg): | 0,14 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 248lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 3 x 1W |
| Šířka: | 92mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
