Stropní LED svítidlo MT 119 LED 1W/220-240V - Redo 70324
Kód: REDO 70324Detailní popis produktu
MT 119 LED — Elegantní vestavné bodové svítidlo, které si nasměruješ přesně kam potřebuješ. Toto malé LED svítidlo se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo pracovny. Díky nastavitelné hlavici a úhlu svícení 45° si jej nasměruješ přesně na místo, které chceš zvýraznit. Neutrální denní bílá barva světla (4000K) vytvoří čisté, přirozené osvětlení bez příliš teplých či studených tónů. Je kompaktní, elegantní a energeticky velmi úsporné. Vestavné provedDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049463 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 19mm |
| Hmotnost (kg): | 0,11 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 51mm |
| Světelný tok: | 67lm |
| Tvar svítidla: | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 1W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
