Stropní LED svítidlo MT 119 LED 1W/220-240V - Redo 70325
Kód: REDO 70325Detailní popis produktu
MT 119 LED — Malé a elegantní zapuštěné bodové svítidlo s integrovaným LED zdrojem, které vrhá čisté neutrální světlo přesně tam, kde ho potřebuješ. Ideální volba do kuchyně, pracovny nebo kancelářských prostor, kde si cení kvalitního osvětlení bez zbytečného tepla a energií. Díky kompaktní konstrukci se diskrétně schová do stropu a poskytne soustředěné světlo v padesátistupňovém úhlu. Neutrální bílá barva (4000K) zajistí přirozené podání barev a vytvoří pracovní atmosféru bez únDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049470 |
| Barva: | Matný nikl |
| Hloubka: | 19mm |
| Hmotnost (kg): | 0,11 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 51mm |
| Světelný tok: | 67lm |
| Tvar svítidla: | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 1W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
