Stropní LED svítidlo MT 120 LED 1W/220-240V - Redo 70327
Kód: REDO 70327Detailní popis produktu
MT 120 LED — Malé, elegantní zapuštěné bodové svítidlo, které nenápadně zapadne do jakéhokoli stropu. Toto svítidlo se hodí do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo pracovny. Neutrální bílé světlo vám poskytne čisté, přirozené osvětlení bez teplých nebo studených tónů. LED zdroj je již integrovaný, takže stačí pouze připojit na 220–240 V a máte světlo. Svítidlo se zapouští do otvoru o průměru 45 mm, což znamená, že zaujme opravdu málo místa. Úsporné — jen 1 W příkonuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049494 |
| Barva: | Matný nikl |
| Délka: | 52mm |
| Hmotnost (kg): | 0,11 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 67lm |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 1W |
| Šířka: | 52mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
