Venkovní závěsné svítidlo MELTON 1xE27/42W/220-240V - Redo 9676
Kód: REDO 9676Detailní popis produktu
MELTON — klasické závěsné svítidlo, které přinese teplou a vítanou atmosféru na vaši terasu nebo do vstupní zóny domu. Jednoduchou elegancí osloví každý, kdo oceňuje nadčasový design. Hliníková konstrukce v matné bílé se zlatou patinou vytváří jemný vzhled, který skvěle vypadá i v nepříznivém počasí. Díky stupni krytí IP44 se bez obav používá na krytých terasách, v průchodech nebo u vchodů, kde se setkává se vlhkostí. Čiré sklo difuzoru rovnoměrně rozptyluje světlo a vytváří příjDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077923 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 147mm |
| Hmotnost (kg): | 1,3 kg |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 890mm |
| Šířka: | 147mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
