Závěsné svítidlo SKETCH 1xE27/1x42W/220-240V - Redo 01-1262
Kód: REDO 01-1262Detailní popis produktu
SKETCH — Minimalistické závěsné svítidlo, které kombinuje černou a měděnou barvu s čistým designem. Svítidlo SKETCH se hodí do moderního obývacího pokoje, chodby nebo jídelny, kde vytvoří příjemné a designové světlo. Díky své štíhlé konstrukci zabere minimum místa a elegantně doplní váš interiér. Klasické provedení s paticí E27 vám dává volnost v nastavení intenzity světla – stačí si vybrat žárovku s příslušným výkonem a teplotou bílé barvy podle vaší nálady. ElegantníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681070504 |
| Barva: | Měděná |
| Hmotnost (kg): | 0,89 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 1x42W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 230mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
