Závěsné svítidlo TIMBER 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-1664
Kód: REDO 01-1664Detailní popis produktu
TIMBER — závěsné svítidlo, které spojuje industriální minimalizmus s přírodní teplou dřevěnou strukturou. TIMBER je ideální volbou do obývacího pokoje, jídelny nebo chodby, kde chceš vytvořit moderní, přitom útulnou atmosféru. Kombinace matně černého kovu a přirozeného bukového dřeva přidá interiéru na sofistikovanosti. Svítidlo je dokonalým výrazovým prvkem, který si podrží své kouzlo v každém designovém domě. Štíhlý designový prvek — s vyložením jen 38 mm se perfektnDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078814 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 150mm |
| Hloubka: | 38mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 150mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
