Závěsné LED svítidlo ACROBAT 30W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-2284Detailní popis produktu
ACROBAT — závěsné nebo stojanové svítidlo s bezkontaktním dotykem, které ti přinese teplé, přirozeně vypadající světlo do každého pokoje. ACROBAT je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde chceš mít světlo pohodlné a jednoduché na obsluhu. Infračervený senzor tě nechá zapnout nebo sešlápnout světlo jednoduše bez dotyku — stačí přiblížit ruku na 4 cm. Matně černý hliníkový rám s opálovým difúzorem vytváří elegantní a moderní vzhled, který se vejde téměř do jakéhokoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681099680 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 16mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 1680lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 30W |
| Výška: | 4144mm |
| Šířka: | 49mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 90 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
