Závěsné LED svítidlo SLICK 28W/220-240V
Kód: REDO 01-2133Detailní popis produktu
SLICK — stylové svítidlo, které přináší do interiéru teplou, příjemnou atmosféru a elegantní zlatý lesk. SLICK je závěsné nebo stojanové svítidlo, které se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice či jídelny. Difúzor z opálového silikónu rozptyluje světlo měkce a rovnoměrně, čímž vytváří útulnou a relaxační atmosféru. Kombinace hliníkové konstrukce s matným zlatým nátěrem vám dodá moderní styl, který se vejde do různých interiérů — od skandinávských až po glamour designů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681095163 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Světelný tok: | 1735lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 2725mm |
| Šířka: | 617mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
