Závěsné LED svítidlo SLICK 28W/220-240V
Kód: REDO 01-2134Detailní popis produktu
SLICK — Sofistikované závěsné svítidlo, které přináší do vašeho domova modulární design a teplé, přirozené světlo. SLICK je ideální volbou pro obývací pokoje, ložnice a reprezentativní prostory, kde chcete vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru. Kombinace matné černé barvy s hliníkovou a kovovou konstrukcí mu dává nadčasový vzhled, který se vejde do moderního i klasičtějšího prostředí. Opálový silikonový difúzor jemně rozptyluje světlo a zajišťuje příjemné osvětlení bez tápání doDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681095187 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Světelný tok: | 1735lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 2725mm |
| Šířka: | 617mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
