Závěsné LED svítidlo SLICK 37W/220-240V
Kód: REDO 01-2135Detailní popis produktu
SLICK — Stylové svítidlo, které vašemu interiéru přidá sofistikovanou atmosféru i kvalitní světlo. SLICK je univerzální volba pro obývací pokoj, ložnici nebo předsíň. Díky teplému světlu (3000K) vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru, kterou si užijete při večerním odpočinku nebo při setkání s rodinou. Může fungovat i jako stojanové svítidlo, takže se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Matná zlatá barva a hliníkový rám působí moderně a elegantně — skvělá volba pro designDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681095194 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Světelný tok: | 2235lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 37W |
| Výška: | 2925mm |
| Šířka: | 817mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
