Závěsné LED svítidlo SLICK 37W/220-240V
Kód: REDO 01-2136Detailní popis produktu
SLICK — závěsné svítidlo, které spojuje minimalistický design s praktičností a vytváří v místnosti příjemnou atmosféru. SLICK je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo chytrého domácího kina. Matně černé tělo z hliníku a kovu s opálovým silikónovým difúzorem vyzařuje teplé světlo o teplotě 3000 K, které příjemně osvětlí prostor bez ostrých stínů. Svítidlo se pohodlně používá jak jako závěsné, tak jako stojanové — přizpůsobíš ho svému interiéru. Teplé světlo (Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681095217 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Světelný tok: | 2235lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 37W |
| Výška: | 2925mm |
| Šířka: | 817mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
