Závěsné LED svítidlo SLICK 19W/220-240V
Kód: REDO 01-2196Detailní popis produktu
SLICK — Elegantní závěsné svítidlo, které rozsvítí váš domov teplým, příjemným světlem. SLICK je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo vstupní haly. Svítidlo vyzařuje jemné teplé bílé světlo s teplotou 3000K, které vytvoří gemütnou atmosféru a navodí pocit pohody a klidu. Díky integrovanému LED zdroji s výkonem pouhých 19W ušetříte energii, a přitom si užijete hojnost světla — 1242 lumenů postačí i na větších plochách. Zlatý matný povrch z hliníku a kovu dodá vašemu inDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681095255 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 612mm |
| Světelný tok: | 1242lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 19W |
| Výška: | 2720mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
