Závěsné LED svítidlo SLICK 19W/220-240V
Kód: REDO 01-2197Detailní popis produktu
SLICK — minimalistické závěsné svítidlo, které okolí zalije měkkým, teplým světlem a přidá interiéru moderní šmrnc. SLICK je skvělá volba do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde si ceníte příjemné atmosféry a kvalitního designu. Matně černá hliníková konstrukce s opalovým silikonovým difúzorem vypadá velmi elegantně a zároveň doslova zmírňuje světlo na dokonalou úroveň. Teplá bílá barva 3000K vytváří pocit pohody a klidu, který vás bude provázet každý večer. SilnDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681095262 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 612mm |
| Světelný tok: | 1242lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 19W |
| Výška: | 2720mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
