Závěsné LED svítidlo SLICK 28W/220-240V
Kód: REDO 01-2198Detailní popis produktu
SLICK — závěsné svítidlo s nádechem luxusu, které rozsvítí váš prostor teplým, příjemným světlem. SLICK je ideální volba do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice, kde vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru. Díky teplé bílé barvě světla 3000K se cítíte jako doma. Matná zlatá struktura z hliníku a kovu s difúzorem z opálového silikónu dodá každému prostoru eleganci a moderní vzhled. Teplé světlo 3000K vytváří přátelskou atmosféru ideální k relaxaci i společným chvílímDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681095293 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 815mm |
| Světelný tok: | 1735lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 2923mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
