Závěsné LED svítidlo SLICK 28W/220-240V
Kód: REDO 01-2199Detailní popis produktu
SLICK — minimalistické závěsné nebo stojící svítidlo, které přináší eleganci a příjemné světlo do každé místnosti. SLICK je perfektní volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde oceníš teplé a útulné světlo. Svítidlo dosahuje světelného toku 1735 lumenů, což stačí na pohodlné osvětlení středně velké místnosti. Kombinace matně černého hliníku a měkké opálové silikónové difúze vytváří moderní vzhled, který se vejde do různých interiérů — od minimalistických až po industrDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681095316 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 815mm |
| Světelný tok: | 1735lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 2923mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
