Závěsné svítidlo BERRY 1xG9/28W/230V
Kód: REDO 01-2265Detailní popis produktu
BERRY — závěsná lampa s netuchozemním designem, která vytváří příjemnou, útulnou atmosféru. BERRY je stylová volba do moderního obývacího pokoje, jídelny nebo chodby. Chromový rám v lesklém provedení se kouřově šedým skleným difuzorem vytváří eleganční kontrast, který působí luxusně a zároveň přirozeně. Svítidlo se hodí jak do větších prostor, kde půjde za ústředního prvku, tak do menších místností, kde bude skvělým doplňkem interiéru. - Kouřově šedé sklo měkce filtruDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681098423 |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | G9 |
| Průměr: | 150mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 1373mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
| Barva2: | lesklý chrom, kouřová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
