Závěsné svítidlo BERRY 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-2266Detailní popis produktu
BERRY — elegantní závěsné svítidlo, které přinese do vašeho domova vřelou a útulnou atmosféru. BERRY je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice či jídelny, kde vytvoří příjemné a relaxační osvětlení. Opálové sklo krásně tlumí světlo a vytvořuje jemné, difúzní záření bez ostrých stínů. Zlaté kovové tělo v kombinaci s bílými prvky dodá vašemu prostoru eleganci a moderní styl. - Krásné opálové sklo maják příjemné, měkké světlo ideální pro relaxaci a posezeníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681098522 |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 200mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1425mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
| Barva2: | zlatá, bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
