Závěsné svítidlo BERRY 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-2269Detailní popis produktu
BERRY — závěsné svítidlo, které přináší sofistikovanou eleganci do vašeho domova. BERRY je průsvitné svítidlo s kouřově šedým skleněným difúzorem a lesklým chromovaným kovem, které si najde své místo v obývacím pokoji, jídelně nebo horním patře domu. Kouřová barva skla vytváří příjemně tlumenou, útulnou atmosféru, zatímco elegantní design sluší k modernímu i klasičtějšímu stylu. Svítidlo je navrženo pro žárovku E27, takže si můžete zvolit přesně takové světlo, jaké chcete — teplDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681098539 |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | |
| Průměr: | 250mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1480mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
| Barva2: | lesklý chrom, kouřová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
