Závěsné svítidlo BERRY 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-2270Detailní popis produktu
BERRY — závěsné svítidlo s teplou, elegantní zlatou barvou a měkkým světlem skrz opálové sklo. BERRY je ideální volbou do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice, kde chcete vytvořit příjemnou, útulnou atmosféru. Díky saténově zlatému kovu a difuzoru z opálového skla rozptyluje světlo rovnoměrně a bez trhlin — žádné slepé skvrny. Svítidlo se hodí také do předsíně nebo na chodbu, kde potřebujete elegantní osvětlení, které není agresivní. - Opálové sklo rozpouští světloDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681098645 |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 300mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1530mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
| Barva2: | zlatá, bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
