Závěsné LED svítidlo CANDELA 8W/220-240V
Kód: REDO 01-1820Detailní popis produktu
CANDELA — elegantní závěsné svítidlo, které do pokoje přinese teplé, příjemné světlo a moderní design. Černé kovové tělo s kouřovým skleněným difuzorem vytvoří v obývacím pokoji, ložnici nebo nad jídelním stolem nádhernou atmosféru. Integrovaný LED zdroj s teplotou světla 3000K vyzařuje útulné světlo, které vás nenásilně povede k relaxaci. Svítidlo se perfektně hodí do moderních i skandinávských interiérů a se svou nenápadnou elegancí se vejde prakticky kamkoli. - TepDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681079644 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 160mm |
| Světelný tok: | 470lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška: | 1400mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
