Závěsné LED svítidlo GIOTTO 46W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1734Detailní popis produktu
GIOTTO — elegantní závěsné svítidlo, které přenese do vašeho domova měkké, útulné světlo a dokonalou kontrolu nad atmosférou. Toto svítidlo je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chcete vytvořit příjemné, relaxační prostředí. Matně bílá hliníková konstrukce s čistým opalovým difúzorem zapadne do současných i klasických interiérů. Teplé bílé světlo o teplotě 3000 K vyzařuje příjemné teplo a vybízí k odpočinku — právě to, co potřebujete po náročném dni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078272 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 400mm |
| Světelný tok: | 3724lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 46W |
| Výška: | 1000mm |
| Šířka: | 1430mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
