Závěsné LED svítidlo GIOTTO 56W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1736Detailní popis produktu
GIOTTO — moderní závěsné svítidlo, které vašemu domovu dodá útulné, teplé světlo a elegantní vzhled. Tento designový kousek se dokonale hodí do obývacího pokoje, ložnice či elegantního jídelního koutu. Teplá bílá barva světla vytváří příjemnou, relaxační atmosféru — přesně takovou, v které se chce každý doma cítit. Rozměrné svítidlo díky své délce 1,75 metru elegantně osvětlí celý prostor a stane se i pěkným prvkem interiéru. Tři stupně intenzity světla — přizpůsobíš oDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078258 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm |
| Světelný tok: | 5016lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 56W |
| Výška: | 1000mm |
| Šířka: | 1752mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
