Závěsné LED svítidlo GIOTTO 46W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1847Detailní popis produktu
GIOTTO — Moderní závěsné svítidlo, které přináší čisté, neutrální světlo a eleganci do vašeho prostoru. GIOTTO je ideální volbou do obývacího pokoje, kuchyně nebo pracovny, kde oceníte kvalitní neutrální bílé světlo (4000K), které podporuje soustředění a přirozeně osvětluje prostor. Hliníková konstrukce v matné bílé barvě ladí s moderním i minimalistickým interiérem. Stmívací vypínač s třemi kroky vám umožňuje přizpůsobit intenzitu světla právě podle vašich potřeb — od plného svěDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681080596 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 400mm |
| Světelný tok: | 3928lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 46W |
| Výška: | 1000mm |
| Šířka: | 1430mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
