Závěsné LED svítidlo GIOTTO 56W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1850Detailní popis produktu
GIOTTO — Designové závěsné svítidlo, které svítí přesně tak, jak ho zrovna potřebuješ. Toto elegantní svítidlo se svou matně černou hliníkovou konstrukcí a lesklým opálovým difuzorem rozsvítí tvůj obývací pokoj, pracovnu nebo kancelář. Neutrální denní bílé světlo (4000K) je ideální pro soustředění a práci, a zároveň vypadá přirozeně a příjemně. Díky třístupňovému stmívání si pohodlně nastavíš intenzitu světla podle nálady a potřeby chvíle. Silné světlo s výkonem 5286 lDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681080626 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm |
| Světelný tok: | 5286lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 56W |
| Výška: | 1000mm |
| Šířka: | 1752mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
