Závěsné svítidlo JAAP 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-1608Detailní popis produktu
JAAP — závěsné svítidlo, které přinese do tvého domova skandinávský design a měkké světlo. JAAP je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chceš vytvořit příjemnou a vřelou atmosféru. Kombinace matné černé kovové konstrukce s brušenou béžovou vnější stěnou a matně bílým vnitřkem difúzoru vytváří nádherný kontrast a elegantní vzhled. Svítidlo se vejde do jakéhokoliv moderního nebo skandinávského interiéru a působí velmi sofistikovaně. - Nádherný dDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681076186 |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | |
| Průměr: | 400mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1565mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
| Barva2: | béžová, bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
