Závěsné svítidlo JAAP 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-1609Detailní popis produktu
JAAP — Elegantní závěsné svítidlo, které snoubí minimalistický design s teplou, příjemnou atmosférou. JAAP se ideálně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chceš vytvořit klidné a útulné prostředí. Matná kávová barva difúzoru s bílým interiérem vytvoří měkké, difúzní světlo bez ostrých stínů. Jednoduchost designu mu dovolí zapadnout jak do moderních, tak více tradičních interiérů. - Oboustranně lakovaný hliníkový difúzor — venku matná kávová barva, uvnitDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681076179 |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | |
| Průměr: | 400mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1565mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
| Barva2: | kávová, bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
