Závěsné svítidlo JAAP 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-1610Detailní popis produktu
JAAP — závěsné svítidlo, které spojuje minimalistický design s funkčností a vhodí se do moderních interiérů. JAAP je ideální do obývacího pokoje, jídelny nebo chodby, kde chceš vytvořit příjemnou, štědrou atmosféru. Matně černý hliníkový korpus s lesklou metalickou úpravou zvnějšku a jemným bílým lakem uvnitř rozptyluje světlo přirozeně a bez oslnění. Konstrukce z kvalitního hliníku zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. - Stylový design v černé barvě, který seDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681076162 |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | |
| Průměr: | 400mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1565mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
| Barva2: | černá, bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
