Stropní svítidlo LOU 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-2005Detailní popis produktu
LOU — stylové závěsné svítidlo, které přináší sofistikovanou atmosféru do každého pokoje. Černá eloxovaná hliníková konstrukce v kombinaci s kouřově šedým sklem vytváří moderní, elegantní celek. Díky svému nadčasovému designu se hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje, v restauraci nebo kavárně. Svítidlo vyzařuje teplé, příjemné světlo, které vyvolává pocit klidu a pohody — přesně to, co chcete v místech, kde se soustředíte nebo relaxujete s rodinou. - Kouřově šedýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083269 |
| Barva: | Černá |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | |
| Průměr: | 120mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 210mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
