Závěsné svítidlo LOU 1xE27/5x42W/230V
Kód: REDO 01-2009Detailní popis produktu
LOU — elegantní závěsné svítidlo s kouřovým sklem, které přemění váš obývací pokoj v útulné srdce domova. Toto svítidlo ztělesňuje moderní minimalismus. Čtyři kouřovošedé skleněné difuzory visí z elegantního černého hliníkového rámu a vytváří měkké, příjemné světlo ideální do obývacího pokoje, ložnice či stylové restaurace. Díky svému velkému průměru a měnitelné výšce si snadno vytvoří svou vlastní atmosféru v kterékoli místnosti. - Eloxovaný hliník v matné černé barvDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083306 |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | |
| Průměr: | 500mm |
| Výkon (W): | 5x42W |
| Výška: | 1500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
| Barva2: | černá, kouřově |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
