Závěsné LED svítidlo MADISON 4W/220-240V
Kód: REDO 01-2043Detailní popis produktu
MADISON — závěsné svítidlo, které přináší eleganci a útulný lesk do vašeho domova. Toto designové svítidlo si najde své místo v obývacím pokoji, ložnici nebo nad jídelním stolem. Matná zlatá barva v kombinaci s čirým akrylovým difúzorem vytváří jemné, příjemné světlo, které nebude v očích koukat. Teplá bílá barva 3000K navíc připravuje tu správnou atmosféru k odpočinku a setkáváním s blízkými. Kompaktní design se 34mm průměrem — ideální do menších prostor a do skupin vDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083726 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 34mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 272lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 4W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
