Závěsné LED svítidlo MADISON 4W/220-240V
Kód: REDO 01-2044Detailní popis produktu
MADISON — závěsné svítidlo, které přináší do interiéru teplou, příjemnou atmosféru s elegantním nádechem. MADISON je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo dlouhé chodby, kde chceš vytvořit útulné a uklidňující prostředí. Matně měděný hliník v kombinaci s čirým akrylovým difúzorem působí moderně, přitom klasicky. Teplé světlo o teplotě 3000 K tě obklopí příjemným zářením, které povzbuzuje klid a pohodu. Integrovaný LED zdroj spotřebuje jen 4 W a přitom ti zajDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083665 |
| Barva: | Měděná |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 34mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 272lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 4W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
