Závěsné LED svítidlo MADISON 4W/220-240V
Kód: REDO 01-2045Detailní popis produktu
MADISON — minimalistické závěsné svítidlo, které přináší do pokoje diskrétní eleganci a příjemné teplé světlo. MADISON je ideální volbou pro obývací pokoj, ložnici nebo jídelnu, kde si cením tichého designu a kvalitního světla. Matně černý hliník s čirým akrylovým difúzorem vypadá nadčasově a pas se do moderních i klasičtějších interiérů. Integrovaný LED zdroj vám zajistí spolehlivé, dlouhodobě ekonomické osvětlení bez starostí s výměnou žárovek. Teplé bílé světlo (300Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083702 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 34mm |
| Světelný tok: | 272lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 4W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
