Závěsné LED svítidlo MADISON 32W/220-240V
Kód: REDO 01-2046Detailní popis produktu
MADISON — elegantní závěsné svítidlo, které vrhá do pokoje krásné teplé světlo a zároveň vypadá jako designový kousek. Madison je skvělá volba do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chceš vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru. Matně zlatý hliník s čirým akrylovým difúzorem dodá tvému interiéru jemný luxus bez nápaditých zbytečností. Integrovaný LED zdroj je úsporný, dlouhotrvající, a všechno řeší bez složitých výměn žárovek. Teplé světlo 3000K vytváří příjemnéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083764 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 250mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 25mm, 34mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 2176mm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | ramenné |
| Výkon (W): | 32W |
| Výška: | 2500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
