Závěsné LED svítidlo MADISON 32W/220-240V
Kód: REDO 01-2047Detailní popis produktu
MADISON — závěsné svítidlo s jemným leskem měděné barvy, které vašemu obývacímu pokoji nebo ložnici dodá vřelou, útulnou atmosféru. Elegantní design s průhledným akrylovým difúzorem rovnoměrně rozptyluje teplé LED světlo (3000K), které přímo podporuje relaxaci a odpočinek. Svítidlo se bez problémů umístí do obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo třeba nad jídelní stůl. Integrovaný LED zdroj pracuje hospodárně, a protože je svítidlo určeno do suchého interiéru, nemusíte si s insDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083740 |
| Barva: | Měděná |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 250mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 25mm, 34mm |
| Světelný tok: | 2176mm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 32W |
| Výška: | 2500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
