Závěsné LED svítidlo MADISON 32W/220-240V
Kód: REDO 01-2048Detailní popis produktu
MADISON — minimalistické závěsné svítidlo, které přinese do vašeho domova teplé, příjemné světlo. Madison je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde si chcete vytvořit útulnou a relaxační atmosféru. Černá eloxovaná hliníková konstrukce s čirým akrylovým difuzorem působí elegantně a moderně zároveň. Integrovaný LED zdroj vám zajistí dlouhodobou provoz bez starostí o výměnu žárovek. Teplá bílá barva světla (3000K) vytváří příjemnou atmosféru vhodnouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083757 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 250mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 25mm, 34mm |
| Světelný tok: | 2176mm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 32W |
| Výška: | 2500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
