Závěsné LED svítidlo MADISON 32W/220-240V
Kód: REDO 01-2049Detailní popis produktu
MADISON — elegantní závěsné svítidlo, které přinese do vašeho domova teplé a příjemné světlo. MADISON je stylové řešení pro ty, kteří chtějí kombinovat moderní design s funkcionalitou. Závěsné svítidlo se hodí perfektně do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo pracovny. Díky teplé bílé barvě světla (3000K) vytvoří útulnou atmosféru, která vás bude provázet od večera do noci. Výber z několika barevných variant — lesklý chróm, stříbrná, měděná, hnědá nebo černá — vám umožní přizpDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083733 |
| Barva: | Stříbrná |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 250mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 25mm, 34mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 2176mm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 32W |
| Výška: | 2500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
